Close

Auto GTA – skup aut z Wojnowic i Gminy Czernica

Auto GTA – skup aut z Wojnowic i Gminy Czernica
Wojnowicka nazwa: Auto GTA – skup aut z Wojnowic i Gminy Czernica
Wojnowicki adres stacjonarny: ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Wojnowicki adres internetowy: skup aut wrocław
Wojnowicka kategoria:
Wojnowicki opis:

AUTO GTA – skup aut, który świadczy swoje usługi od 2009 r. Zajmujemy się skupem wszelkiego rodzaju aut (osobowych, ciężarowych, dostawczych, specjalnych, zabytkowych) i innych pojazdów (np. przyczep). Można u nas sprzedać każde auto, zarówno prywatne, jak i firmowe, mniej lub bardziej uszkodzone, zniszczone, po kolizji i wypadku, a nawet nadające się tylko do kasacji.

Jesteśmy firmą działającą we Wrocławiu, ale nasze usługi są otwarte także dla klientów z województw opolskiego i lubuskiego. Profesjonalnie i szybko wyceniamy auto, ograniczamy do minimum wszystkie niezbędne formalności związane ze zbyciem pojazdu. Oferujemy Państwu korzystne i atrakcyjne ceny za wszystkie pojazdy z roczników 1990-2017. Nasza oferta jest również w Internecie, należy wejść w „Skup samochodów”.

W skupie aut AUTO GTA sprzedadzą Państwo auto lub inny pojazd na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wstępną wycenę podamy Wam już podczas rozmowy telefonicznej. Końcowa cena będzie ustalona po wizualnym zbadaniu stanu auta (technicznego, sprawności i innych właściwości). Można też dokonać wstępnej wyceny na stronie internetowej, korzystając z formularza „Wycena online”. Bezpłatnie dojedziemy pod wskazany przez Państwo adres i dokonamy niezobowiązującej wyceny. Skup aut AUTO GTA – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wojnowicki nr telefonu: 730117117
Wojnowicki NIP: 8951876724
Wojnowicki REGON: 020742967