Close

Meble na wymiar marki Senator Wrocław

Meble na wymiar marki Senator Wrocław
Wojnowicka nazwa:
Meble na wymiar marki Senator Wrocław
Wojnowicka kategoria:
Wojnowicki opis:

Senator to wrocławska firma prężnie działająca oraz rozwijająca się już od 1993 roku. W naszej ofercie każdy klient znajdzie: szafy na wymiar, szafy wnękowe, a także szafy przesuwne, które będą starannie zaprojektowane, a następnie wykonane z myślą o każdym indywidualnym zleceniu.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Naszej firmie zaufało już tysiące klientów. Wykonaliśmy tysiące szaf! Naszą misją jest wykonanie szafy do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy, że wieloletnie już doświadczenie, pełen profesjonalizm, a także umiejętność realizowania zleceń odzwierciedli się w zadowoleniu klienta po otrzymaniu zamówionego produktu.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Projektanci firmy Senator nie dają swoim klientom gotowych już rozwiązań tylko indywidualnie podpowiadają jakie rozwiązanie zastosować, aby spełnić ich oczekiwania, aby w efekcie powstał wymarzony jak również unikatowy nowy mebel.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.3

Nasze szafy świetnie będą pasować oraz znajdą swoje zastosowanie niemal w każdej części domu, biura itd. W celu zapoznania się z ofertą zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytania.

Wojnowicki adres stacjonarny:
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
Wojnowicki adres internetowy:
Wojnowicki nr telefonu:
713739171
Wojnowicki NIP:
8981027148
Wojnowicki REGON:
930210370
  • Meble na wymiar marki Senator Wrocław
  • Meble na wymiar marki Senator Wrocław
  • Meble na wymiar marki Senator Wrocław