Close

Studio Mebli bowArte z Wrocławia

Studio Mebli bowArte z Wrocławia
Wojnowicka kategoria:
Wojnowicki opis:

Studio Mebli bowArte to miejsce, w którym można znaleźć duży wybór niepowtarzalnych mebli produkowanych przez polskie marki, takie jak: Befame, Loft Urban, Nordic Line, Fargotex, Claudie Design, 4Concepts, Italsenso czy Nobonobo. W ofercie są też dywany od Rug Solid oraz Louis De Poortere.

Zaopatrzyć się można nie tylko w produkty fabrycznie nowe, ale też takie, które zostały poddane drobiazgowej renowacji, co decyduje o ich wyjątkowości. Dużą rolę w działaniu Studia Mebli odgrywa filozofia less waste. Salon meblowy bowArte oferuje fotele, krzesła, regały, biurka, narożniki, sofy, łóżka, lampy i wiele innych elementów, które sprawią, że wnętrze będzie wyglądało bardziej stylowo i przytulnie.

Przeważające style to art deco, glamour, loft czy bauhaus. Osoby, które szukają dodatków w stylu vintage, także znajdą dla siebie coś niebanalnego. Pracownicy są pasjonatami aranżacji wnętrz, znają najnowsze trendy, dlatego są w stanie udzielić dobrej rady. Możliwa jest też współpraca z zainteresowanymi ofertą projektantami wnętrz.

Studio Mebli bowArte

Wojnowicki adres stacjonarny:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Wojnowicki adres internetowy:
Wojnowicki nr telefonu:
505036535
Wojnowicki NIP:
5531630558
Wojnowicki REGON:
383084129
  • Studio Mebli bowArte z Wrocławia