Close

Spółka P.G. GROUP – produkcja kasetonów elewacyjnych Wrocław

Spółka P.G. GROUP – produkcja kasetonów elewacyjnych Wrocław
Wojnowicka kategoria:
Wojnowicki opis:

Firma PG Group Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które swoją siedzibę ma w miejscowości Nowa Wieś Wrocławska przy ulicy Relaksowej 41. W swojej ofercie posiada szeroką gamę wyrobów budowlanych, przemysłowych i wykończeniowych ze stali. Specjalnością PG Group Sp. z o. o. jest obróbka i sprzedaż stali, a także metali nieżelaznych. Priorytetem jest świadczenie usług najwyższej jakości, a zadowolenie Klienta jest stawiane zawsze na pierwszym miejscu.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.1

W zakresie świadczonych usług firma ma w swojej ofercie wykrawanie, które dzięki temu że jest prowadzone na wysoce specjalistycznym sprzęcie pozwala na trójwymiarową obróbkę blachy, a także cięcie laserowe, gięcie blachy, perforacja oraz zaginanie. Usługi to nie jedyna propozycja, przedsiębiorstwo ma również w swojej ofercie sprzedaż produktów przeznaczonych do krycia dachu jak blachodachówkę czy blachę trapezową, a także asortyment produktów przeznaczonych do elewacji zewnętrznej oraz sufity rastrowe, listwowe oraz kasetonowe.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.2

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty jest dostępny numer telefonu (71) 316 93 01 jak również e-mail wroclaw@pggroup.com.pl Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Wojnowicki adres stacjonarny:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Wojnowicki nr telefonu:
713169301
Wojnowicki NIP:
8961302657
Wojnowicki REGON:
932645847
  • Spółka P.G. GROUP – produkcja kasetonów elewacyjnych Wrocław
  • Spółka P.G. GROUP – produkcja kasetonów elewacyjnych Wrocław