Close

Firma ForceGSM – naprawa laptopów Wrocław

Firma ForceGSM – naprawa laptopów Wrocław
Wojnowicka kategoria
Wojnowicki opis

Serwis laptopów i telefonów ForceGSM istnieje na rynku od 2009 roku. Ta wrocławska firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i podążaniu za zmieniającymi się trendami, jest doskonałym serwisem, który jest w stanie naprawić każdą, nawet bardzo wymagającą usterkę w laptopie czy telefonie.

Salon ForceGSM

ForceGSM - serwis laptopów Wrocław

Firma zatrudnia znakomitych fachowców, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę techniczną biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach. Nasi technicy, są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwą usterką, dzięki doświadczeniu i wykorzystywaniu precyzyjnych urządzeń takich jak mikroskop.

Obecnie firma zajmuje się serwisowaniem wszelkich urządzeń mobilnych i stacjonarnych takich jak: smartfony, smartwatche, czytniki e-book, tablety, urządzenia nawigacyjne oraz laptopy i komputery stacjonarne.

W naszej ofercie jest dostępna także usługa napraw mobilnych, tzn., że dojeżdżamy do klienta i oferujemy naprawę na miejscu lub odbiór uszkodzonych urządzeń i naprawę w naszej siedzibie stacjonarnej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

ForceGSM

Wojnowicki adres stacjonarny
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
Wojnowicki adres internetowy
Wojnowicki nr telefonu
783675000
Wojnowicki NIP
8842510527
Wojnowicki REGON
021020124
  • Firma ForceGSM – naprawa laptopów Wrocław