Close

Kielo Systemy Pompowe – oferta pomp membranowych

Kielo Systemy Pompowe – oferta pomp membranowych
Wojnowicka kategoria
Wojnowicki opis

Kielo.pl to sklep internetowy dla profesjonalistów, oferujący różnego rodzaju pompy mające zastosowanie w przemyśle chemicznym oraz akcesoria do nich. Wysokiej jakości produkty to gwarancja ich długoletniego, bezawaryjnego działania. Pompy stosowane w przemyśle chemicznym muszą być zbudowane z materiałów wytrzymałych na silne działanie cieczy żrących.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Wysoki odczyn kwaśny czy zasadowy wymusza konieczność użycia do budowy zbiornika i systemu pompowego materiałów odpornych na działania chemikaliów. Specyficznego rozwiązania wymagają również ciecze oleiste, jako cięższe i bardziej lepkie. Zakłady chemiczne to nie jedyne miejsce, gdzie możesz zetknąć się z produktami Kielo.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Aplikacja wosku do nabłyszczania w myjni samoobsługowej odbywa się również za pośrednictwem systemu pomp. Zatem ze sklepu internetowego Kielo korzystać będą wszystkie podmioty, których działalność polega na transporcie cieczy. Profesjonalni doradcy firmy zarekomendują najlepsze rozwiązania dla danego przemysłu, dobierając wysokiej jakości zestawy pompowe.

Kielo Systemy Pompowe

Wojnowicki adres stacjonarny
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Wojnowicki adres internetowy
Wojnowicki nr telefonu
756409002
Wojnowicki NIP
7352858145
Wojnowicki REGON
122961742
  • Kielo Systemy Pompowe – oferta pomp membranowych
  • Kielo Systemy Pompowe – oferta pomp membranowych